>>> SPRAWDŹ NOWOŚĆ - MY Pure OMEGA-3 <<<

Poznaj MYLABS


NAUKA TO NIE WSZYSTKO, JEST JESZCZE PRAKTYKA

image

Marka MYLABS powstała w konkretnym celu, grupa bliskich sobie osób wpadła na pomysł aby wspierać swoje ale także  Twoje zdrowie i samopoczucie w codziennych wyzwaniach.  MYLABS powstało  przy współpracy technologów, dietetyków, specjalistów żywienia oraz Mistrzyni UFC — Joanny Jędrzejczyk, która dzięki swojemu mistrzowskiemu doświadczeniu pomogła stworzyć skuteczne suplementy diety DLA KAŻDEGO!


Nie ważne czy jesteś sportowcem, osobą mocno aktywną zawodowo czy po prostu dbasz o swoje zdrowie — produkty MYLABS uzupełnią Twoją dietę skutecznie, a przede wszystkim bezpiecznie. Mamy na to badania!

Każdy z naszych produktów został zaprojektowany z ogromną starannością w oparciu wyłącznie o aktualne dane naukowe. Przy współpracy ze specjalistami z zakresu surowców, produkcji, a także dietetykami i ekspertami żywienia podążającym za najnowszymi badaniami w świecie medycyny i dietetyki.

Unikalne formuły oparte o naukę i doświadczenie

image

Skuteczność

W składzie naszych produktów znajdują się składniki pochodzące od zweryfikowanych dostawców z całego świata. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów możemy selekcjonować i wybierać składniki gwarantujące skuteczne działanie każdego produktu MYLABS.

 

Bezpieczeństwo

Kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo naszych suplementów, dlatego badamy nasze produkty i udostępniamy wyniki badań naszym klientom — aby każdy mógł się przekonać o jakości naszych produktów.
Formuły naszych produktów powstały uwzględniając stanowiska Uchwał Zespołu do spraw Suplementów Diety działającego przy Radzie Sanitarno-Epidemiologicznej, a także rekomendacjach i dokumentach EFSA — Europejskiego Urzędu do Spraw Bezpieczeństwa Żywności.

 

Bez fałszywych obietnic

Nie chcemy obiecywać Ci niczego, czego nie jesteśmy pewni, dlatego staramy się przekazywać wyłącznie zweryfikowane informacje na temat naszych produktów oraz ich działania — w oparciu o naukę oraz opinie ekspertów.
Oprócz wspomnianych wcześniej badań potwierdzających bezpieczeństwo naszych produktów mamy badania potwierdzające zgodność składu i deklaracji zawartości wybranych składników w naszych suplementach.

Odkryj swoje lepsze życie z MYLABS

image

Nadszedł czas na produkty skuteczne, a przede wszystkim bezpieczne.


Nadszedł czas na suplementy MYLABS.


Unikalne, autorskie składy produktów powstałe w oparciu o wiedzę i doświadczenie.


Produkty przebadane w akredytowanym laboratorium J.S. Hamilton.


Wybieraj świadomie! WSPÓLNIE TWORZYMY historię MYLABS!

MY BETTER LIFE

image
image
image