>>> SPRAWDŹ NOWOŚĆ - MY Pure OMEGA-3 <<<

MY ProDETOX

Suplement diety MY Pro DETOX to unikalne połączenie 5 składników.


Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan. 

Produkt przebadany w J.S. Hamilton. 


 • Pojedyncza porcja zawiera 150 mg NAC
 • Źródło naturalnych składników
 • 90 dni codziennej suplementacji
 • 99,00zł

 • za 90 dni suplementacji

Suplement diety MY Pro DETOX to unikalne połączenie 5 składników.


Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan. 

Produkt przebadany w J.S. Hamilton. 


 • Pojedyncza porcja zawiera 150 mg NAC
 • Źródło naturalnych składników
 • 90 dni codziennej suplementacji
non gomo
lactose free
gluten free

Dlaczego detoks jest ważny ?

Większość osób słowo "detoks" kojarzy z zielonymi sokami i wymagającymi protokołami dietetycznymi, które mają na celu oczyszczenie organizmu.

Detoks, a właściwie detoksykacja to proces , w którym organizm usuwa niekorzystne produkty uboczne metabolizmu oraz  toksyny środowiskowe, które dostają się do organizmu. 

Zdecydowana większość tego procesu odbywa się w wątrobie, dlatego  jej wparcie może mieć bardzo dobry wpływ na detoks.

Każdy z nas robi okresowe porządki w ogródku, sprząta w domu czy wyrzuca zbędne i popsute przedmioty. 

Nasz organizm „takie” porządki robi codziennie oczyszczając organizm ze zbędnych substancji. 

Zadbaj o swoje ciało i usprawnij proces detoksu zmieniając nawyki żywieniowe i uzupełniając swoją dietę o korzystne dla wątroby produkty i składniki diety!

Odkryj skład MY Pro DETOX

Suplement diety MY Pro DETOX został stworzony przez specjalistę żywienia, mgr biologii Justynę Posłuszną, która w oparciu o aktualną literaturę naukową wybrała 5 szczególnie korzystnych składników!

Ekstrakt z cordycepsu - to źródło polisacharydów oraz antyoksydantów. Maczużnik chiński to surowiec zielarski od wieków wykorzystywany w alternatywnej medycynie wschodniej.

Ekstrakt z kiełków brokuła - to naturalne źródło sulforafanu. Sulforafan to naturalny antyoksydant, który w największej koncentracji występuje właśnie w brokule.

NAC - to unikalna forma L-Cysteiny będącej powszechnie występującym aminokwasem siarkowym. N-acetylocysteina wspiera produkcję glutationu, który jest silnym antyoksydantem.

Ekstrakt z karczocha - to źródło cennych fitozwiązków. Związki zawarte w tej roślinie wspierają funkcjonowanie wątroby. Karczoch wspiera także układ pokarmowy i prawidłowe trawienie.

Ekstrakt z ostropestu - to źródło sylimaryny będącej silnym antyoksydantem. Ostropest znany jest ze swoich właściwości wspierających wątrobę.

Z dumą możemy powiedzieć, że to jedyny jaki produkt na rynku, który powstał w oparciu o naukę i praktykę specjalisty żywienia!

WARTO WIEDZIEĆPoznaj opinię specjalisty i autorki składuJustyna Posłuszna

mgr Biologii, doradca żywieniowy


Prawidłowy detoks w wątrobie jest niezbędny do zachowania zdrowia. Szczególnie zaburzenia w działaniu drugiej fazy detoksu mogą prowadzić do wielu problemów, takich jak: zaburzenia hormonalne, brak energii, problemy metaboliczne/ trawienne/ skórne/ neurologiczne czy pojawianie się cellulitu. 

Wątroba to nasze centrum detoksu i metabolizmu. Nie tylko pomaga w przetwarzaniu i wydalaniu toksyn, ale bierze też udział w przetwarzaniu hormonów i neuroprzekaźników. Tym samym wpływa również  na nasze samopoczucie, pamięć, sen oraz odporność na stres. 

Wybrane składniki diety pozytywnie wpływają na pracę wątroby – zarówno poprzez wsparcie II fazy, jak i usuwania różnych metabolitów z organizmu. 

 • NAC stymuluje produkcję glutationu, który jest niezwykle ważnym antyoksydantem. 
 • Sulforafan aktywuje NRF2 – regulator drugiej fazy detoksu. 
 • Kordyceps – wspiera aktywację enzymów I i II fazy, wpływa również na enzymy i białka pozwalające na eliminację metali ciężkich (tj. metalotionein). 
 • Karczoch i ostropest wspierają trawienie oraz produkcję i przepływ żółci – co przyczynia się do lepszej eliminacji różnych metabolitów z organizmu. 

Wymienione związki działają synergicznie, wspierając pracę wątroby pod wieloma względem.MYLABS - MY BETTER LIFE