>>> SPRAWDŹ NOWOŚĆ - MY Pure OMEGA-3 <<<

MY BeautyCOLLAGEN+

Suplement diety MY Beauty COLLAGEN+ to produkt, zawierający płynną formułę kolagenu rybiego NatiCol®, ekstraktu z pszczelnika mołdawskiego DracoBelle™Nu oraz witamin i minerałów, dedykowany kobietom. • Zachowaj elastyczną skórę
 • Uzupełnij dietę o smaczny kolagen rybi
 • Ciesz się zdrowymi włosami i paznokciami
 • 89,00zł


Dostępne opcje

-
+

Suplement diety MY Beauty COLLAGEN+ to produkt, zawierający płynną formułę kolagenu rybiego NatiCol®, ekstraktu z pszczelnika mołdawskiego DracoBelle™Nu oraz witamin i minerałów, dedykowany kobietom. • Zachowaj elastyczną skórę
 • Uzupełnij dietę o smaczny kolagen rybi
 • Ciesz się zdrowymi włosami i paznokciami
non gomo
lactose free
gluten free

Kiedy warto suplementować MY Beauty COLLAGEN+ ?

Niestety ilość kolagenu w organizmie spada wraz z wiekiem, co jest szczególnie zauważalne po 26 roku życia. Dzięki wybranym składnikom diety możesz wspomóc swój organizm od środka i zadbać o zdrowe włosy, paznokcie i gładką, elastyczną skórę!


Z korzyści suplementacji tym kolagenem skorzystają przede wszystkim osoby po 26 roku życia chcące uzupełnić dietę w składniki wspierające naturalną syntezę kolagenu, w tym kobiety szczególnie dbające o swoją urodę.


Wspieraj swój organizm od środka!


 • Zachowaj zdrową skórę i paznokcie
 • Wspieraj naturalną produkcję kolagenu
 • Utrzymaj dobrą kondycję włosów


Zewnętrzna pielęgnacja może działać w ograniczony sposób - zadbaj również o odpowiednie odżywienie i dostarczenie organizmowi potrzebnych składników diety od środka!


Sięgnij po kolagenową kurację z MY Beauty COLLAGEN+, aby zwiększyć ilość kolagenu w swoim organizmie! Wybierz płynną formułę o przyjemnym, wiśniowym smaku!

Dlaczego warto wybrać kolagen rybi?

Kolagen rybi, to w przeważającej większości kolagen typu I. Ten rodzaj kolagenu jest najpowszechniejszy w organizmie i znajduje się m.in. w skórze, ścięgnach, więzadłach i kościach.


Kolagen, który znajduje się w składzie tego produkt to NatiCol®, czyli kolagen rybi o niskiej masie cząsteczkowej i wysokiej przyswajalności.


Odkryj pozostałe składniki MY Beauty COLLAGEN+


Dodatkowo w składzie tego produktu znajdziesz ekstrakt z DracoBelle™Nu, pochodzący z nadziemnej części rośliny pszczelnika mołdawskiego, witaminę C, kwas hialuronowy, cynk, witaminę E, miedź oraz biotynę.


 • Cynk i biotyna pomagają zachować zdrowe włosy, skórę i paznokcie.
 • Miedź pomaga w zachowaniu prawidłowej pigmentacji skóry i włosów.
 • Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu.
 • Kwas hialuronowy to ważny element strukturalny skóry i tkanek chrzęstnych, odpowiadający za ich na nawilżenie, sprężystość oraz wytrzymałość.
 • Witamina E jest silnym antyoksydantem.
 • DracoBelle™Nu to innowacyjny ekstrakt z pszczelnika mołdawskiego, dostarczającego wielu cennych antyoksydantów


Poczuj i sprawdź efekty suplementacji MY Beauty COLLAGEN+ !

WARTO WIEDZIEĆPoznaj opinię Joanny JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk

Mistrzyni UFC, współwłaścicielka marki MYLABS

Elastyczna, pełna blasku skóra, mocne włosy i paznokcie - zadbaj o siebie i uzupełnij ważne składniki  diety wspierając swój organizm od środka!


Suplement diety MY Beauty COLLAGEN+ to zestaw moich ulubionych składników dla zdrowia skóry, włosów i paznokci. Od wielu lat stosuję produkty z kolagenem, a w ostatnim czasie robię to bardzo regularnie. Formuła tego suplementu zawiera wszystko, czego oczekuję od dobrego suplementu z kolagenem, czyli według mnie najskuteczniejszy kolagen rybi i inne skuteczne składniki diety, jak cynk czy biotyna.


Wygodna, płynna formuła to ogromna zaleta tego produktu, który mogę wygodnie suplementować, bez konieczności łykania kilku kolejnych kapsułek dziennie. Fiolka MY Beauty COLLAGEN+ jest niewielka i poręczna, dlatego zawsze znajdę na nią miejsce, nawet w podróży!

Ja stosuję MY Beauty COLLAGEN+, a Ty?

InnowacyjnośćLinia MyLabs powstała z myślą o bezpieczeństwie i zdrowiu naszych konsumentów. Głównym celem jest dostarczanie produktów w 100% autentycznych i bezpiecznych do spożycia, połączonych z innowacyjnymi rozwiązaniami. Z myślą o tym nawiązaliśmy współpracę z Go2NFT, najbardziej innowacyjną platformą uwierzytelniającą, która wykorzystuje technologię NFT, aby upewnić się, że produkt, który trafia do rąk konsumenta końcowego, jest oryginalny i bezpieczny.


Produkty MY BeautyCOLLAGEN+ posiadają unikalny, indywidualny NFT, na którym znajdują się informacje o produkcie takie jak: numer seryjny, data produkcji, dane techniczne, skład i wiele innych. Informacje te są przechowywane w łańcuchu blokowym, który zapewnia bezpieczeństwo i niezmienność informacji.


Aby sprawdzić autentyczność i oryginalność naszych produktów, po prostu zeskanuj kod NFT za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej Go2NFT, którą pobrałeś wcześniej. Technologia zapewnia jakość i autentyczność produktu, co pozytywnie odbija się na zaufaniu konsumentów i walce z wciąż rosnącym rynkiem podróbek.


Sprawdź to i zdobądź cyfrowego bliźniaka MyLabs!


Pobierz aplikację Go2NFT

IOS

Android


MYLABS - MY BETTER LIFE