MY ProDETOX

Suplement diety MY Pro DETOX to unikalne połączenie 5 składników szczególnie korzystnych dla procesu detoksykacji w organizmie.


Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan. 

Produkt przebadany w J.S. Hamilton. 


 • pojedyncza porcja zawiera 150 mg NAC
 • wsparcie prawidłowego funkcjonowania wątroby i detoksykacji
 • 90 dni codziennej suplementacji
 • 99,00zł

 • za 90 dni detoksu
-
+

Suplement diety MY Pro DETOX to unikalne połączenie 5 składników szczególnie korzystnych dla procesu detoksykacji w organizmie.


Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan. 

Produkt przebadany w J.S. Hamilton. 


 • pojedyncza porcja zawiera 150 mg NAC
 • wsparcie prawidłowego funkcjonowania wątroby i detoksykacji
 • 90 dni codziennej suplementacji
non gomo
lactose free
gluten free

Dlaczego detoks jest ważny ?

Większość osób słowo "detoks" kojarzy z zielonymi sokami i wymagającymi protokołami dietetycznymi, które mają na celu oczyszczenie organizmu.

Detoks, a właściwie detoksykacja to proces , w którym organizm usuwa toksyczne produkty uboczne metabolizmu oraz  toksyny środowiskowe, które dostają się do organizmu. 

Zdecydowana większość tego procesu odbywa się w wątrobie, dlatego  jej wparcie może mieć bardzo dobry wpływ na detoks.

Każdy z nas robi okresowe porządki w ogródku, sprząta w domu czy wyrzuca zbędne i popsute przedmioty. 

Nasz organizm „takie” porządki robi codziennie oczyszczając organizm ze zbędnych substancji. 

Zadbaj o swoje ciało i usprawnij proces detoksu zmieniając nawyki żywieniowe i uzupełniając swoją dietę o korzystne dla wątroby produkty i składniki diety!

Odkryj skład MY Pro DETOX

Suplement diety MY Pro DETOX został stworzony przez specjalistę żywienia, mgr biologii Justynę Posłuszną, która w oparciu o aktualną literaturę naukową wybrała 5 szczególnie korzystnych składników!

Ekstrakt z cordycepsu - to źródło polisacharydów oraz antyoksydantów. Maczużnik chiński to surowiec zielarski od wieków wykorzystywany w medycynie wschodniej.

Ekstrakt z kiełków brokuła - to naturalne źródło sulforafanu. Sulforafan to naturalny antyoksydant, który w największej koncentracji występuje właśnie w brokule.

NAC - to unikalna forma L-Cysteiny będącej powszechnie występującym aminokwasem siarkowym. N-acetylocysteina wspiera produkcję glutationu, który jest silnym antyoksydantem.

Ekstrakt z karczocha - to źródło cennych fitozwiązków. Związki zawarte w tej roślinie wspierają funkcjonowanie wątroby oraz detoksykację. Karczoch wspiera także układ pokarmowy i trawienie.

Ekstrakt z ostropestu - to źródło sylimaryny będącej silnym antyoksydantem. Ostropest znany jest ze swoich właściwości wspierających wątrobę.

Z dumą możemy powiedzieć, że to jedyny jaki produkt na rynku, który powstał w oparciu o naukę i praktykę specjalisty żywienia!

WARTO WIEDZIEĆPoznaj opinię specjalisty i autorki składuJustyna Posłuszna

mgr Biologii, doradca żywieniowy


Prawidłowy detoks w wątrobie jest niezbędny do zachowania zdrowia. Szczególnie zaburzenia w działaniu drugiej fazy detoksu mogą prowadzić do wielu problemów, takich jak: zaburzenia hormonalne, brak energii, problemy metaboliczne/ trawienne/ skórne/ neurologiczne czy pojawianie się cellulitu. 

Wątroba to nasze centrum detoksu i metabolizmu. Nie tylko pomaga w przetwarzaniu i wydalaniu toksyn, ale bierze też udział w przetwarzaniu hormonów i neuroprzekaźników. Tym samym wpływa również  na nasze samopoczucie, pamięć, sen oraz odporność na stres. 

Suplement MY Pro DETOX pozytywnie wpływa na pracę wątroby – zarówno poprzez wsparcie II fazy, jak i usuwania różnych metabolitów z organizmu. 

 • NAC stymuluje produkcję glutationu, który jest niezwykle ważnym antyoksydantem. 
 • Sulforafan aktywuje NRF2 – regulator drugiej fazy detoksu. 
 • Kordyceps – wspiera aktywację enzymów I i II fazy, wpływa również na enzymy i białka pozwalające na eliminację metali ciężkich (tj. metalotionein). 
 • Karczoch i ostropest wspierają trawienie oraz produkcję i przepływ żółci – co przyczynia się do lepszej eliminacji różnych metabolitów z organizmu. 

Taki skład sprawia, że wszystkie związki działają synergicznie, wspierając pracę wątroby pod każdym względem.MYLABS - MY BETTER LIFE

faqFAQ

Chcesz wiedzieć
więcej?

Przy zakupach powyżej 299 zł dostawa Twojego zamówienia na terenie Polski jest darmowa. Darmowa dostawa nie obowiązuje zamówień poza granice Polski.

 

Zależnie od wybranej metody dostawy zostanie doliczony koszt dostawy:

 • dla InPost Paczkomaty 12,00 zł
 • dla Kurier InPost 14,00 zł
 • dla wysyłki zagranicznej ceny zaczynają się 39,90 zł

Standardowym czasem dostawy zamówienia jest 1 dzień roboczy po przekazaniu paczki z zamówieniem firmie kurierskiej. Sama realizacja zwykle zajmuje nam od 2 do 5 dni roboczych, jednak w wyjątkowych sytuacjach czas ten może się nieznacznie wydłużyć.

Tak - wszystkie nasze suplementy przed wprowadzeniem do sprzedaży są badane w niezależnym, akredytowanym laboratorium. Dzięki badaniom mamy pewność, że te produkty są skuteczne, a przede wszystkim bezpieczne i wolne od zanieczyszczeń!

Wszystkie produkty MYLABS są produkowane w Polsce, w zakładach o najwyższym poziomie jakości produkcji, co potwierdzają certyfikaty HACCP, GMP oraz GHP. Ponadto w procesie produkcji stale kontrolujemy jakość stawiając czystość i bezpieczeństwo naszych suplementów na pierwszym miejscu!

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na dole strony w zakładce FAQ - pytania i odpowiedzi. Jeśli jednak nadal nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie to skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego również na dole strony w zakładce Napisz wiadomość.